INTERIÉR

Obklad stěny


Kamenné dýhy lze na stěnu aplikovat nejen v základních formátech, ale můžete také zvolit různé kombinace velikostí a tvarů. Pro některé realizace se nemusíte bát ani kombinace několika podobných druhů kamene. Díky vlastnostem tohoto materiálu se už nemusíte bát nepořádku, kterému byste se v případě aplikace těžkého kamene rozhodně nevyhnuli.


Většina druhů kamene, který ve formě kamenných dýh najdete, se skvěle vizuálně doplňuje s pokojovými rostlinami.


K navození příjemné atmosféry ve večerních hodinách můžete ocenit podsvícené kamenné dýhy typu Transluscent. Díky svítidlu v RGBW nastavení si můžete vychutnat decentní osvětlení v různých barvách.

Stropní podhledy

Podsvicovací kamenné fólie Transluscent jsou skvělou volbou na stropní podhledy. Díky nízké hmotnosti můžete mít kámen na stropě naprosto bez obav.

 

Koupelny


Při aplikaci v koupelnách a sprchových koutech je vhodné kámen ošetřit ochrannou nano impregnací, která zamezí proniknutí tekutin a nečistot do kamene. Kapky vody na impregnovaných kamenných dýhách zůstávají na povrchu, čímž zároveň na kameni v kombinaci s dopadem světla tvoří krásné vizuální efekty.

Kuchyně


Kamenné dýhy můžete použít také jako dekor kuchyňských dvířek, či obklad za kuchyňskou linku. Pro tyto účely Vám rádi doporučíme druhy kamene, které jsou odolnější vůči poškrábání či znečištění.

Kamenný obklad
Design
Inspirace
Ostatní obklady
Kontakt

KAMENY PRO...

PRAHA 9 - VYSOČANY

Spojovací 17

Vysočanské náměstí

 

PO - PÁ: 10:00 - 16:00 hod.

Termín návštěvy si můžete domluvit

i mimo otevírací dobu.

 

Tel.: +420 737 272 779

E-mail: kamenypro@gmail.com