DOPRAVA

Přeprava velkoformátů


Mezi hlavní výhody kamenných dýh patří zejména nízká hmotnost a ohebnost, díky čemuž je i přeprava velkoformátů poměrně snadná. Velkoformáty 122 cm x 244 cm a 122 cm x 305 cm je možné stočit do válce o průměru cca 40 cm -70 cm, díky čemuž je v jednotkách kusů snadno přepravíte i v osobním automobilu.


Manipulace


Míra ohebnosti kamenných dýh z důvodu vlastností pryskyřičné vrstvy do velké míry závisí na teplotě. V chladném prostředí je proto potřeba s tímto materiálem manipulovat opatrně, aby se zamezilo popraskání pryskyřičné vrstvy, které by s vysokou pravděpodobností bylo viditelné i na kameni. Při rozbalování kamenné dýhy doporučujeme srolovanou kamennou dýhu ponechat několik hodin v pokojové teplotě a následně ji v průběhu 24 hod. postupně nechat rozvinout na rovném povrchu.

 

Nákup přes internet

 

Protože se jedná o přírodní materiál, nedoporučujeme nákup kamenné dýhy přes internet. V rámci stejných druhů nezřídka dochází k výrazným odlišnostem, proto klademe důraz na individuální přístup, a umožňujeme všem zákazníkům, aby si v naší prodejně vybrali konkrétní kusy podle svého vkusu a bez časového nátlaku.

Ukázka vybraných kusů kamenných dýh ze stejného druhu - Burning Forest Copper

Ukázka vybraných kusů kamenných dýh ze stejného druhu - Burning Forest Copper

Kamenný obklad
Design
Inspirace
Ostatní obklady
Kontakt

KAMENY PRO...

PRAHA 9 - VYSOČANY

Spojovací 17

Vysočanské náměstí

 

PO:  10:00 - 18:00 hod.
PÁ:  10:00 - 16:00 hod.

Termín návštěvy si můžete domluvit

i mimo otevírací dobu.

 

Tel.: +420 737 272 779

E-mail: kamenypro@gmail.com